“Imaginarijum”: Gošća prof. dr Sonja Tomović Šundić

Poster
- Autor onogost.me
- 12.06.2025. u 10:29
Petnaesto izdanje „Imaginarijuma“, koji uređuje i vodi istoričarka umjetnosti Kristina Radović, biće održano večeras, u 19 časova, u "Zahumlju".
Tema ovog izdanja je „Slika svijeta i slika čovjeka“, a gošća večeri biće prof. dr Sonja Tomović Šundić, profesorka političke filozofije.
Razgovor će moderirati autorka projekta i urednica programa u JU „Zahumlje“, Kristina Radović.
Projekat „Imaginarijum“ organizuje JU „Zahumlje“, u okviru repertoara Nikšićke kulturne scene.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Kultura
- u
U bioskop Cinema 213 ove sedmice stižu dva nova filma - porodični “Hajduk u Beogradu” i akcija “Trkač”.
- 0
- Kultura
- u
Na svečanosti povodom praznika Njegošev dan, održanoj u Centru za kulturu Šavnik, dodijeljene su nagrade najuspješnijim učenicima na konkursu za literarne radove na temu „Njegoš – svjetionik slobode i duha“.
- 0
- Kultura
- u
Glumac Marko Baćović ovogodišnji je dobitnik nagrade “Veljko Mandić” za poseban doprinos pozorišnom stvaralaštvu.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











