Predstavljanje romana “Ugašena loza”

Poster
- Autor onogost.me
- 06.03.2025. u 08:19
Roman "Ugašena loza", autorke Ivane Vavić Milić biće predstavljen večeras, u "Zahumlju", u 19 časova.
O knjizi će govoriti profesori književnosti, Vesna Miljanić i Mihailo Perošević, koji će ujedno i čitati odlomke iz romana.
Za muzički dio programa zadužen je Veljko Vučurović, gitara, i Ivana Vavić Milić, saksofon, dok će moderatorka večeri biti Kristina Radović, urednica programa u JU “Zahumlje”.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Kultura
- u
Izložba "Dodiri i trajanja” akademskog slikara Dragana Karadžića biće svečano otvorena sjutra u podne u Kući Pekića, u Šavniku.
- 0
- u
Mještani sela Gornja Brezna, okupljeni u Građanskoj inicijativi "Spasimo Brezna" uputili su otvoreno pismo ministru za prostorno planiranje, urbanizam i državnu imovinu Slavenu Radunoviću, jer ih je, smatraju, resor kojim upravlja prevario, odnosno zakazao, pa otkazao centralnu javnu raspravu o izmjenama i dopunama PUP Plužine, planskom dokumentu koji je, kako navode, od životnog značaja za mještane sela Brezna.
- 0
- Fudbal, Sport
- u
Nikola Janjić novi je fudbaler Zrinjskog. Mostarski klub je u prvom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona izbacio prvaka San Marina ekipu Virtusa, ukupno 4:1. U narednoj rundi ih očekuje dvomeč sa Slovanom iz Bratislave.
- 1
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji

19.07.
21:51
Dva veća požara ugašena na teritoriji opštine Nikšić

19.07.
20:36
U Kući Pekića izložba radova Dragana Karadžića

19.07.
14:26
Brajan Nenezić u UO FK Sutjeska

19.07.
14:23
Savović: Prija nam uloga autsajdera

19.07.
13:11
Za ulazak u EU od 2027. moraćemo da platimo 20 eura?

19.07.
11:04
Protiv Španaca za polufinale
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari