Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Đukanoviću potvrđena kandidatura za predsjednika

DPS
  • Autor onogost.me
  • 26.02.2023. u 15:14
Predsjedničku kandidaturu lidera Demokratske partije socijalista (DPS) i aktuelnog predsjednika države Mila Đukanovića na današnjoj sjednici potvrdila je Državna izborna komisija.

Za utvrđivanje kandidature glasali su svi članovi DIK-a.

Predstavnici Demokratske partije socijalista (DPS) predali u juče Državnoj izbornoj komisiji (DIK) kandidaturu Mila Đukanovića za predsjedničke izbore.

Podsjetimo, predsjednički izbori zakazani su za 19. mart.

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Odbornici Skupštine opštine Nikšić usvojili su inicijativu Evropskog saveza da se u Nikšiću podigne spomen-obilježje heroini Joki Baletić. Za tu odluku glasala su 32 odbornika, dok su četiri bila protiv. Odbornici vladajuće koalicije podržali su Inicijativu za uspostavljanje kulture sjećanja na žrtve ideoloških likvidacija počinjenih od strane komunističkog pokreta i komunističkog režima u toku i neposredno nakon Drugog svjetskog rata. Za ovu odluku glasalo je 20 odbornika, dok je 16 odbornika opozicije bilo protiv.
    -->