SEP na izborima nastupa sa sloganom “Vrijeme je za Nikšić”

SEP
- Autor onogost.me
- 28.02.2025. u 17:39
Stranka evropskog progresa (SEP) nastupiće na predstojećim izborima u Nikšiću sa sloganom „Vrijeme je za Nikšić“, saopšteno je iz SEP-a.
“Vrijeme je za promjene u Nikšiću. Vrijeme je za napredak Nikšića. Vrijeme je za Nikšić u kojem će se živjeti, a ne preživljavati. U kojem će se zapošljavati, a ne odlaziti za boljim životom”, piše u saopštenju.
Predsjednik Crne Gore Jakov Milatović raspisao je za 13. april redovne izbore za odbornike u Skupštini opštine Nikšić i Skupštini opštine Herceg Novi.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Politika
- u
Usvajanjem Zakona o lokalnim službenicima i namještenicima Crna Gora je dobila jedinstven službenički sistem na lokalnom nivou, koji predviđa jasno razdvajanje političkih i profesionalnih funkcija u opštinama. Novim zakonskim rješenjem ključne pozicije biće popunjavane na osnovu stručnosti i kompetencija, a uvode se i mjere za privlačenje deficitarnih kadrova, veću mobilnost zaposlenih i ispunjavanje jednog od završnih mjerila za Poglavlje 23.
- 0
- Politika
- u
Predsjednik Opštine Nikšić Marko Kovačević danas je u ime Opštine Nikšić, uručio patrijarhu Porfiriju i Miloradu Dodiku takozvanu opštinsku spomenicu koja nije ustanovljena Statutom Opštine niti odlukom Skupštine opštine, saopšteno je iz Opštinskog odbora (OO) DPS Nikšić.
- 1
- Politika
- u
Nikšić nikad nije priznao Kosovo da bi ga danas otpriznavali, kazali su iz opštinskog odbora Nove srpske demokratije (NSD).
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











