U Šavniku prekinuto glasanje na oba biračka mjesta

onogost.me
- Autor onogost.me
- 27.11.2022. u 09:11
Na dva biračka mjesta u Šavniku danas se ponovlja glasanje i to šesti put, a pravo glasa ima 541 birač. Prije devet časova prenikuto je glasanje na biračkom mjestu broj 1 u zgradi Skupštine opštine Šavnik.
Do problema je došlo i na biračkom mjestu u Kruševicama gdje se trenutno ne glasa.
Na tom biračkom mjestu je uništen dio izbornog materijala.
Lokalni izbori ponavljaju se na biračkom mjestu u zgradi Opštine Šavnik, gdje pravo glasa imaju 483 birača, i u selu Kruševice, gdje pravo glasa ima 58 birača.
Na tim biračkim mjestima je u prethodnih pet izbornih ciklusa, 23. i 30. oktobra, kao i 6, 13. i 20. novembra prekinuto glasanje, nakon što pojedini članovi biračkih odbora nijesu omogućili glasačima da ostvare svoje biračko pravo.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Nikšićka policija podnijela je krivičnu prijavu protiv bivšeg izvršnog direktora V. V. (70) i bivših članova Odbora direktora privrednog društva „Vodovod i kanalizacija“ d.o.o. Nikšić G.S. (54), B.Č. (64), T.O. (48) i V.B. (79), zbog sumnje da su izvršili krivična djela zloupotreba položaja u privrednom poslovanju. Oni su osumnjičeni da su oštetili lokalni budžet za oko 94.000 eura.
- 0
- Društvo
- u
Direktor Uprave za nekretnine Marko Bulatović kazao je za TVCG da su prije početka primjene Zakona o legalizaciji uradili analizu i da su došli do podatka o 65.000 nelegalnih objekata.
- 0
- Čitaoci šalju, Foto priča
- u
Nebriga o zelenim površinama primjetna je na više lokacija u gradu, a naročito je vidljiva u samom centru.
- 3
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
15.02.
20:53
Bulatović: Preko 7.000 zahtjeva za legalizaciju
15.02.
18:45
Uspješan nastup karatista Onogošta na Kupu mimoze
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











