Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Bojović se vratio u Sutjesku

FK Sutjeska
  • Autor onogost.me
  • 17.01.2024. u 21:00
Nakon šest mjeseci provedenih u Bokelju, fudbalski klub Sutjeska Meridianbet je odlučio da vrati sa pozajmice Matiju Bojovića.

Bojović je vezni fudbaler, a u prvom dijelu sezone je za Kotorane odigrao 16 utakmica u Drugoj fudbalskoj ligi, kao i dva meča u Kupu Crne Gore.

Sutjesku su napustili Marko Matanović (Sarajevo), Suad Ličina (Mladost Lob.bet), Dušan Živković (Rudar) i Ilija Tučević.

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    1

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Veliki uspjeh ostvarili su crnogorski bokseri na jednom od najprestižnijih međunarodnih turnira "Hejdar Alijev", koji je u Azerbejdžanu okupio elitu svjetskog amaterskog boksa u uzrastu juniora, jer su osvojili zlatnu i srebrnu medalju.