Džudistima Trebjese sedam medalja na ”Kupu Kotora”

Džudo klub Trebjesa
- Autor onogost.me
- 22.04.2024. u 10:28
Mladi džudisti Trebjese nastavili su uspješne nastup u Kotoru na Međunarodnom džudo turniru ''Kup Kotora''.
Oni su osvojili šest medalja – jednu zlatnu, dvije srebrne i tri bronzane.
”Zlatom se okitila Anamarija Milatović, srero su ponijeli Andrea Šundić i Vuk Roćenović, dok su bronzane medalje osvojili Sara Rujović, Bajram Abazi i Marko Kruščić”, saopštili su iz kluba.
Turnir u Kotoru održan je po 19. put, a okupio je 420 takmičara iz 31 kluba Crne Gore i zemalja iz okruženja.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Ostali sportovi, Sport
- u
Na Prvenstvu Crne Gore u džudou za starije pionire i pionirke, održanom u Podgorici, takmičari Džudo kluba Akademik ostvarili su zapažen rezultat.
- 0
- Ostali sportovi, Sport
- u
Kadeti džudo kluba Trebjesa osvojili su dvije zlatne i dvije srebrne medalje na Prvenstvu Crne Gore u Podgorici.
- 0
- Ostali sportovi, Sport
- u
Na Prvenstvu Crne Gore za starije pionire, održanom u Podgorici, na kojem je učestvovalo 127 takmičara iz 33 kluba, džudo klub Ippon ostvario je zapažen rezultat osvojivši ukupno pet medalja – tri zlatne, jednu srebrnu i jednu bronzanu.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari











