Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Džudistima Trebjese šest medalja na turniru u Podgorici

Džudo klub Trebjesa
  • Autor onogost.me
  • 17.05.2025. u 21:54
Na danas održanom III Međunarodnom turniru "Dan nezavisnosti" u Podgorici, koji je okupio 518 takmičara iz 42 kluba Crne Gore i okruženja, Džudo klub "Trebjesa" osvojio je dvije zlatne, tri srebrne i jednu bronzanu medalju.
Zlatne medalje osvojili su Anamarija Milatović i Kadir Kerelaj.
”Naši takmičari ostvarili su sjajne rezultate”, ocijenili su iz kluba nakon turnira.
Kada su u pitanju preostale četiri medalje, srebrne su pripale Jovanu Blečiću,  Andrea Šundić i Sejdi Đulsi, dok je bronzana medalju osvojila Isidora Čabarkapa.

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Fudbalska reprezentacija Crne Gore nalazi se u neobičnoj situaciji – dok se mnoge selekcije bore za plasman na Svjetsko prvenstvo 2026, izabranici Mirka Vučinića mečeve protiv Gibraltara i Hrvatske iskoristiće kao uvod u ono što ih čeka u Ligi nacija, takmičenju koje će za „sokole“ imati presudni značaj.
    U bioskop Cinema 213 ove sedmice stižu dva nova filma - porodični “Hajduk u Beogradu” i akcija “Trkač”.
    -->