Jovović napustio egipatskog giganta

Privatna arhiva
- Autor onogost.me
- 15.12.2017. u 07:40
Nebojša Jovović podnio je ostavku na mjesto trenera Zamaleka.
Crnogorski stručnjak povukao se sa klupe egipatskog velikana poslije poraza od El Ismailija 1:0 u domaćem prvenstvu.
Ovu informaciju potvrdio je i predsjednik kluba Mortada Mansur.
Jovović je odlično da ode poslije trećeg poraza u sezoni, koji je njegov tim gurnuo na peto mjesto sa zaostatkom od 11 bodova za liderom.
Nebojša Jovović je u avgustu preuzeo Zamalek, kada je napustio jordanski Al Fajseli poslije osvajanja duple krune sa tim klubom i plasmana u finale arapske Lige šampiona.
Izvor: CdM
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Fudbal, Sport
- u
Sutjeska je prije dva dana dobila novog predsjednika – Miodrag Ljaka Bakrač je, vjerovatno, prvi predsjednik proslavljenog nikšićkog kluba koji je na rukovodećoj poziciji, a dolazi iz fudbalske priče u pravom smislu te riječi.
- 2
- Fudbal, Sport
- u
Miomir Ljaka Bakrač biće novi predsjednik FK Sutjeska.
- 3
- Fudbal, Sport
- u
Sutjeska je dobila teži posao u prvom kolu kvalifikacija za Ligu konferencija. Nikšićani putuju u Bjelorusiju, gdje će igrati sa Dinamo Brestom, jednom od najboljih ekipa te zemlje.
- 1
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji

21.06.
18:43
Na tržištu rada fali IT stručnjaka

21.06.
16:09
Nikšić u polufinalu Lige šampiona

21.06.
08:22
U Liverovićima gorio pomoćni objekat
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari