Omladinci i kadeti Sutjeske ubjedljivi

57568454_350822702217183_7931619949242482688_n
  • 22.04.2019. u 07:27

Omladinci Sutjeske bili su ubjedljivi na gostovanju Mladosti u Lješkopolju, koju su savladali sa 0:4 u meču 7. kola A grupe prvenstva Crne Gore.

Prvi gol za „plave“ postigao je Dragutin Lalatović u 26. minutu, dok je u 33. na 2:0 povisio Balša Dubljević. Anto Babić potvrdio je sa još dva gola trijumf svoje ekipe, a kapiten Sutjeske je bio precizan u 42. i 90. minutu.

Omladinci se trenutno nalaze na liderskoj poziciji sa 38 bodova, jednim više od Budućnosti, a u narednom kolu, koje se igra 27. aprila, ekipa Dragana Mijanovića gostuje u Radanovićima.

Kadeti Sutjeske su takođe bili golgeterski raspoloženi. Oni su u meču 8. kola takođe gostovali Mladosti iz Lješkopolja, gdje su slavili rezultatom 2:4.

Golove za domaće postigli su Matija Krivokapić u 26. i Marko Medenica u 70. minutu meča. Prvi gol za „plave“ postigao je Željko Lješković u 26. minutu, da bi potom preokret i konačan trijumf obezbijedio sa het-trikom kapiten Nikola Janjić, koji je pogađao u 40, 87. i 90. minutu.

Kadeti zauzimaju trenutno drugu poziciju na tabeli sa 32 boda, a u narednom kolu, koje se igra 4. maja, na svom teenu dočekuju OFK Titograd.