Omladinci Sutjeske protiv Petrovca nastavili pobjednički niz

42449490_479189772561455_7242038249512763392_n
  • 24.09.2018. u 12:35

Omladinci Sutjeske upisali su i osmu pobjedu u novoj sezoni, nakon što su na svom terenu juče savladali Petrovac sa ubjedljivih 4:1.

Mrežu gostiju je već u 8. minutu pogodio Balša Dubljević, da bi u 15. na 2:0 povisio Danilo Šofranac. Petrovčani su uspjeli smanjiti u 44. minutu, kada je sa bijele tačke pogodio Ognjen Nišavić i tako postavio konačan rezultat prvog poluvremena.

Sava Bulajić je u 50. minutu postigao treći gol za „plave“, a konačan rezultat postavio je Luka Babić u 76. minutu.

Nakon osam odigranih utakmica ekipa Dragana Mijanovića ima maksimalan učinak i nalazi se na čelu tabele, a u narednom kolu, koje se igra 29. septembra, omladinci Sutjeske će gostovati Titogradu.