Autor: onogost.me
16:02
5.2.2019.

Šampion minimalcem slavio nad Leotarom

Fudbaleri Sutjeske savladali su danas u pprijateljskoj utakmici ekipu trebinjskog Leotara, a rezultat je nakon 90 minuta igre bio 1:0.

Gol odluke postignut je u 77. minutu, a strijelac je bio povratnik u redove "plavih" Miljan Vlaisavljević.

Za Sutjesku su u ovom meču nastupali Giljen (C) (46' Ličina) - Vučić Ma (46' Grivić), Bulatović, Nedić, Ciger - Bubanja, Janković - Vučić Ma (46' Merdović), Ćetković (46' Stefanović), Osmajić (46' Vlaisavljević) - Marković (46' Kordić).

Aktuelni šampion je ovim trijumfom nastavio pobjednički niz u kontrolnim mečevima, a od 8. do 10. februara izabranike Nikole Rakojevića očekuje nastup na Mimoza kupu u Igalu.

• 19:29
    23.4.2019.

Slavoljub Bubanja više nije trener Arsenala. Nakon skoro godinu nikšićki stručnjak sporazumno je raskinuo saradnju sa drugoligašem iz Tivta, koji sedam kola prije kraja zauzima šesto mjesto.

• 08:26
    23.4.2019.

Prije skoro četiri godine, kada je u Kličevu napravljena balon sala, sa radom je počela škola fudbala Arena - Nikšić, koja je nakon dvije godine registrovana i kao klub.

• 11:28
    22.4.2019.

Sutjeska je u utakmici 30. kola slavila protiv Petrovca u gostima sa 0:1, a gol odluke postigao je Zakaria Alharaiša.

• 09:27
    22.4.2019.

Omladinci Sutjeske bili su ubjedljivi na gostovanju Mladosti u Lješkopolju, koju su savladali sa 0:4 u meču 7. kola A grupe prvenstva Crne Gore.