Sutjeska ubjedljiva protiv Bokelja

82809720_2350401248546629_1053771913995747328_o
FK Sutjeska
  • 22.01.2020. u 15:02

U drugoj provjeri u sklopu pripema za drugi dio sezone, fudbaleri Sutjeske su danas u Nikšiću savladali Bokelj nakon preokreta rezultatom 4:1.

U prvom poluvremenu su mreže mirovale, a gosti su poveli golom Igora Počeka u 49. minutu.

Nakon toga su “plavi” namjestili nišanske sprave i za nešto više od pola sata igre postigli četiri gola. Prvo je u 55. minutu poravnanje donio Damir Kojašević, a tri minuta kasnije Sutjeska dolazi do prednosti, kada je precizan bio Božović.

Na 3:1 povisio je u 70. minutu najbolji igrač Prve Telekom lige u prošloj godini, Marko Ćetković, a konačan rezultat postavio je Miljan Vlaisavljević u 85. minutu.