Autor: onogost.me
08:28
10.5.2019.

Sutjeska zove navijače da pomognu u borbi za titulu

Fudbaleri Sutjeske sjutra nastavljaju prvenstvenu trku. "Plavi" u utakmici 33. kola Prve Telekom lige na svom stadionu dočekuju Titograd, a iz nikšićkog kluba su najavili da će ulaz biti slobodan i pozvali su navijače da dođu u što većem broju.

“FK Sutjeska poziva Nikšićanke i Nikšićane, ljubitelje fudbala i sporta uopšte, i sve ljude dobre volje, da u subotu 11. maja, od 16h budu na stadionu kraj Bistrice i podrže naše momke u borbi za titulu prvaka Crne Gore”, istakli su iz kluba.

• 19:24
    21.8.2019.

Izvlačenje parova šesnaestine finala Kupa Crne Gore obaviće se u četvrtak u Kući fudbala, sa po;etkom u 11h.

• 16:05
    20.8.2019.

Telekom Prva liga, nacionalno klupsko fudbalsko takmičenje Crne Gore, u ovom trenutku vrijedi 22,4 miliona eura, dok je fudbaler Stefan Savić, reprezentativac Crne Gore i član Ateletiko Madrida, najvrijedniji crnogorski fudbaler.

• 11:18
    20.8.2019.

Kada se slavi 4:0 na gostujućem terenu, onda se može reći daje to rutniska pobjeda. Ali, Nikšićani nijesu neobazrivo ušli u prvenstveni duel pod Golubinjom, bez obzira što su bili sigurni u svoje kvalitete.

• 10:10
    19.8.2019.

Fudbaleri Jabloneca ostvarili su novu pobjedu u prvenstvu Češke. Tim Vladimira Jovovića slavio je sa 2:1 protiv Mlade Boleslav, a strijelac u tom meču bio je i naš sugrađanin.