Ubjedljiv poraz “metalurga” od Ibra

28832809_10155309286122727_898111203_n_0_2_0_0_0_0_0_0_0_0
Arhiva
  • 30.04.2018. u 13:12

Fudbaleri Čelika poraženi su na svom stadionu sa ubjedljivih 0:4 od ekipe Ibra u utakmici 28. kola Druge lige.

Iako su “metalurzi” uz pomoć navijača uspjeli da skupe neophodna sredstva da bi uopšte mogli da izađu na teren protiv tima iz Rožaja, nijesu uspjeli da spriječe ubjedljiv poraz od raspoloženih gostiju.

Nikšićka ekipa je odolijevala sve do 63. minuta, kada prvi gol na utakmici postiže Siniša Stanisavić, da bi Vojin Jeknić u 70. minutu povisio na 2:0. U 86. minutu Nemanja Leverda postiže treći gol za tim Ibra, a dva minuta kasnije konačan rezultat postavlja Stanisavić svojim drugim golom na utakmici.

Čelik ostaje na začelju tabele sa osam bodova, a u narednom kolu, koje se igra 6. maja, gostovaće ekipi Mladosti iz Lješkopolja.