Ubjedljiva pobjeda Čelika

Privatna arhiva
- Autor onogost.me
- 19.03.2016. u 17:02
Ekipa Čelika je danas na svom terenu savladala ekipu Mladosti iz Lješkopolja rezultatom 5:0 u okviru 18. kola Srednje fudblaske regije Crne Gore.
Fudblaeri Čelika su na današnoj utakmici pokazali da se nalaze u odličnoj formi i da su najozbiljniji kandidati za promociju u Drugu ligu naredne godine.
Nikšićani su bez većih problema savladali četvrtoplasiranu ekipu Mladosti iz Lješkopolja i tako nastavili pobjednički niz.
Sa osvojena 43 boda ekipa Čelika je i dalje lider na tabeli.
Dvostruki strijelac za Čelik je bio Nikola Lončar dok su po jedna gol dali Čolaković, Vlahović i Bakrač
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Fudbal, Sport
- u
Nikšićani su tražili pobjedu protiv najvećeg rivala nakon četiri godine, ali ni večeras nisu uspjeli. Poraženi su od Budućnosti izabranici Milije Savovića na satdionu kraj Bistrice rezultatom 3:1.
- 0
- Fudbal, Sport
- u
Fudbaleri Sutjeske i Budućnosti odigraće danas u Nikšiću premijerni meč 29. kola Meridianbet Prve crnogorske lige.
- 0
- Fudbal, Sport
- u
Sutjeska nakon poraza od bjelopoljskog Jedinstva u prošlom kolu Meridianbet Prve crnogorske fudbalske lige, želi da se vrati dobrim rezultatima, a na tom putu stoji joj Dečić koji je domaćin današnjeg duela od 15 časova.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari