VIDEO: Sutjeska zove navijače na revanš protiv Budućnosti

Privatna arhiva
- Autor onogost.me
- 30.04.2019. u 06:07
Fudbaleri Sutjeske sjutra igraju revanš meč polufinala Kupa Crne Gore protiv Budućnosti, nakon kojeg će biti poznato koji tim će se plasirati u finale, koje je na programu 30. maja.
Prvi duel ove dvije ekipe, koji je odigran u Podgorici, završen je bez golova, a iz tabora nikšićke ekipe pozvali su navijače da u što većem broju dođu na Gradski stadion i da im pomognu na putu do finala u najmasovnijem takmičenju.
Revanš utakmica između dva najveća crnogorska kluba, koji se ove sezone bore za prevlast u domaćem fudbalu, zakazana je za 16.30h, a ulaz je slobodan.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Fudbal, Sport
- u
Upravni odbor fudbalskog kluba Čelik oglasio se saopštenjem za javnost nakon kazni, koje je tom klubu izrekla Disciplinska komisija Udruženja klubova FSCG.
- 0
- Fudbal, Sport
- u
Kadetska fudbalska reprezentacija Crne Gore ostvarila je veliki uspjeh u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo, savladala je Grčku i Norvešku bez primljenog gola i tako potvrdila izuzetan potencijal ove generacije. Selektor Radovan Kavaja istakao je u emisiji "Fudbal fest" da je riječ o rezultatu koji ima posebnu težinu u domaćem sportskom ambijentu.
- 0
- Fudbal, Sport
- u
Crnogorski reprezentativac Vasilije Adžić mogao bi da karijeru nastavi u Bolonji, koja pregovara sa Juventusom o njegovom dolasku na pozajmicu.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
02.04.
12:00
“Kosovski ciklus” u Nikšićkom pozorištu
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











