Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Nikšićani nastavljaju šampionat

ABA liga/Dragana Stjepanović
  • Autor onogost.me
  • 11.12.2022. u 07:50
Košarkaše Sutjeske danas u Herceg Novom očekuje duel protiv Primorja u okviru 8. kola domaćeg prvenstva.

Izabranici trenera Darka Vujačića su na skoru od pet trijumfa i jednog poraza. Sa druge strane, ekipa Primorja je upisala tri pobjede i četiri neuspjeha.

Susret u Herceg Novom počeće u 20.30h.

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Nakon reprezentativne pauze pravi izazov za fudbalere Sutjeske. Možda je bjelopoljsko Jedinstvo "fenjeraš", ali igra na svom terenu, bori se za opstanak i mnogo puta do sada pokzalao se da u domaćem fudbalskom šampionatu takvi mečevi budu i najteži.
    Akcija limitiranih cijena osnovnih životnih namirnica u Crnoj Gori nije produžena nakon isteka, a ministar ekonomskog razvoja Nik Đeljošaj kazao je za RTV Podgorica je da će vidjeti kako će odlučivati o tome.
    -->