Maksimalni porazi Sutjeske i Volej stara

46804772_256268035044174_8226448803910123520_n
  • 26.11.2018. u 06:40

Oba nikšićka predstavnika u Prvoj odbojkaškoj ligi pretrpjeli su maksimalne poraze u utakmicama petog kola.

Aktuelni prvak, ekipa Jedinstva, u potpunosti je opravdala ulogu favorita i veoma lako stigla do ubjedljive pobjede protiv Sutjeske od 3:0 (25:12, 25:17, 25:13).

Dvorana: Sportski centar “Nikoljac”. Gledalaca oko 150. Sudije: Posuka G. i Đuković A. (Podgorica).

Jedinstvo: Andrović, Ćinćur, Kojović, Bulatović, Bulatović B., Rudić, Strugar, Tomić, Radović, Medenica, Vuković. Trener: Darko Prebiračević.

Sutjeska: Dačević, Taušan, Glomazić, Radulović, Lukovac, Perošević, Kadrović, Stojanović, Perošević N., Bojić, Rondović, Stojanović D.

Volej star je kao domaćin pretrpio poraz od ekipe Budućnost Capital Plaze sa 3:0 (13:25, 18:25, 17:25).

U sva tri seta Budućnost je bila ubjedljiva i lako je dolazila prva do 25 poena u duelu sa Volej starom, koji je samo u uvodnim minutima sva tri dijela igre bio ravnopravan rival, pa su bodovi potpuno zasluženo otišli za Podgoricu.

Dvorana: SC “Nikšić”. Gledalaca oko 150. Sudije: Batizić S. i Jocović P. (oboje iz Podgorice).

Volley Star: Vuković, Đurović, Đuretić, Vojinović, Patrić, Manojlović, Đokić, Bajović, Miranović. Trener: Manojlović Branko.

Budućnost Capital Plaza: Dubak, Ristić, Oković, Peruničić, Radović, Hadžisalihović, Vlahović, Jelić, Milić, Jovović, Radović B., Pavićević. Trener: Balša Radulović.