Džiu džicu takmičari „Kodokana“ osvojili sedam zlata i bronzu

Privatna arhiva
- Autor onogost.me
- 05.03.2017. u 15:37
U sali Policijske akademije u Danilovgradu juče je održano prvenstvo Crne Gore u džiu džici, u svim uzrastnim kategorijama, a takmičari nikšićkog „Kodokana“ osvojili su osam medalja, od čega čak sedam zlatnih i jednu bronzanu.
Zlatne medalje su osvojili Nataša Jeftić u kategoriji pionira do 57kg i Jovana Janjušević za juniorke do 62kg. Vukota Mijatović osvojio je dvije zlatne medalje, do 66kg za nade i kadete, Zejak Dejan za juniore do 77kg, te Milorad Vukotić dvije zlatne za juniore i seniore do 85kg.
Ratko Sjekloća osvojio je bronzu za seniore do 77kg.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Ostali sportovi, Sport
- u
Na prigodnoj svečanosti u dvorani “Venom”, uoči finalnih borbi na Prvenstvu Crne Gore, Bokserski savez je dodijelio priznanja najboljim pojedincima i kolektivima za 2025. godinu, na osnovu ostvarenih rezultata na domaćoj i međunarodnoj sceni, kao i ukupnog doprinosa razvoju crnogorskog boksa.
- 0
- Ostali sportovi, Sport
- u
Rvački klub „Perjanici“ iz Nikšića ostvario je izvanredan rezultat na Državnom prvenstvu Crne Gore u olimpijskom rvanju i greplingu, održanom 21. decembra u Podgorici, na takmičenju koje je označilo povratak državnog prvenstva nakon višegodišnje pauze.
- 1
- Ostali sportovi, Sport
- u
Predsjednik Opštine Nikšić Marko Kovačević uručio je pehare najuspješnijem sportisti Nikšića u 2025. godini, bokseru BK „Nikšić“ Matiji Roganoviću, najuspješnijem treneru u ovoj godini, Bošku Draškoviću iz BK „Nikšić“, i predstavniku Rukometnog kluba „Trebjesa“, kao najuspješnijoj sportskoj organizaciji.
- 4
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











