Petarda “plavih”, Konradu “poker” golova

FSCG
- Autor onogost.me
- 01.10.2022. u 16:54
Fudbaleri Sutjeske su na svom terenu ubjedljivo, sa 5:0, savladali ekipu bjelopoljskog Jedinstva.
Fenomenalnu partiju u plavom dresu u okviru 10. kola domaćeg prvenstva pružio je Holanđanin Konrad, koji je čak četiri puta tresao mrežu protivničke ekipe.
Napadač nikšićke ekipe pogađao je u 10., 42., 54. i 83. minutu. U listu strijelaca se upisao i Eraković u 51. minutu susreta.
Sutjeska je nakon deset odigranih kola sakupila 20 bodova.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Ostali sportovi, Reprezentacija, Sport
- u
Crnogorski bokseri uzrasta do 15, do 17 i do 19 godina ostvarili su izvanredan uspjeh na 75. međunarodnom turniru "Bornemissza Gergely", koji je tokom proteklih sedam dana održan u mađarskom Egeru. U konkurenciji 500 takmičara iz 22 države, reprezentacija Crne Gore je nastupila sa osam boksera, a osvojila je šest medalja - tri zlatne, dvije srebrne i bronzanu.
- 0
- Ostali sportovi, Sport
- u
Na međunarodnom džudo turniru održanom u Berkovićima (BiH), na kojem je učestvovalo oko 500 takmičara iz Bosne i Hercegovine, Crne Gore i Hrvatske, iz ukupno 26 klubova, uspješan nastup zabilježili su i takmičari džudo kluba „Trebjesa“ iz Nikšića osvojivši ukupno devet medalja – jednu zlatnu, tri srebrne i pet bronzanih.
- 1
- Fudbal, Reprezentacija, Sport
- u
Minifudbal reprezentacija Crne Gore plasirala se u osminu finala Evropskog prvenstva koje se igra u Slovačkoj.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
31.05.
12:07
Novi tereni za nikšićke osnovce
31.05.
08:23
Devet medalja za džudiste Trebjese u Berkovićima
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











