Remi Sutjeske i Arsenala

FK Sutjeska
  • 06.08.2023. u 22:08
Sutjeska je na svom terenu odigrala neriješeno sa ekipom Arsenala (2:2).

Fudbaleri Arsenala poveli su golom Montenegra u 16. minutu koji je odličnim šutem sa 30m savladao golmana Ličinu.

Đorđević je u 35. minutu mogao da poveća prednost Arsenala ali je Ličina odbranio svoj gol.

Dobru priliku Arsenal je imao u 42. minutu ali je šut Živkovića blokirao Pavlović.

Minut kasnije Čelebić povećava prednost Arsenala (0:2) zakucavanjem lopte u mrežu koja se nakon šuta odbila od golmana Sutjeske.

Nenad Brnović, trener Sutjeske, izvršio je na poluvremenu trostruku izmjenu u nadi da pokuša da uradi nešto više.

Striković je odmah na početku drugog poluvremena ušao u igru i iskoristio dobar centrašut iz kornera i dobrim udarcem glavom smanjio prednost Arsenala na 1:2.

Fudbaleri Arsenala nakon primljenog gola napadali su i stvvarali odlične šanse sa svih strana ali Sutjeska se uspješno branila.

Sutjeska golom Krstovića u 68. minutu postiže pogodak i izjednačuje rezultat (2:2).

Fudbaleri Arsenala u posljednjim trenucima meča imali su dvije odlične prilike da pobijede ali su ih okvir gola i Ličina spriječili u tome.

Izvor: rtcg.me

Iako su izuzetno oslabljeni neigranjem osam igrača koji su bili planirani, košarkaši Crne Gore su ipak morali da prikažu mnogo više na startu "Akropolis kupa". Tim Boška Radovića je bio potpuno nemoćan protiv Grčke, bez ikakve ideje kako da probije odbranu rivala, zbog čega je izgubio 86:57.