Kadeti remizirali protiv Slovenije

97dbf18b2a5643b92e23a2bef67e6614
fscg.me
  • 22.10.2016. u 18:25

Muška kadetska fudbalska reprezentacija Crne Gore igrala je danas u Kranju sa Slovenijom neriješeno 2:2, u utakmici drugog kola pete grupe kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

To je prvi remi crnogorskih kadeta na turniru, nakon startnog poraza od Francuske 2:1.

Slovenija, koja je u prvom kolu pobijedila Estonuju 4:1, povela je golom Adama Jakupoviča u 46. iz jedanaesterca, a na 2:0 povisio je Almin Kurtovič u 55. minutu.

Smanjio je Nikola Krstović u 67, a konačan rezultat postavio je Marko Rakonjac u 77. minutu.

U drugom meču te grupe Francuska je bila ubjedljiva protiv Estonije 7:0.

Crnogorska reprezentacija u trećem kolu, u utorak, igraće sa Estonijm.

Plasman u narednu rundu kvalifikacija izboriće dvije najbolje selekcije iz grupe.

MINA

Iako su izuzetno oslabljeni neigranjem osam igrača koji su bili planirani, košarkaši Crne Gore su ipak morali da prikažu mnogo više na startu "Akropolis kupa". Tim Boška Radovića je bio potpuno nemoćan protiv Grčke, bez ikakve ideje kako da probije odbranu rivala, zbog čega je izgubio 86:57.
Mlada ženska košarkaška reprezentacija Crne Gore poražena je večeras od Srbije 74:50 (21:14, 19:17, 19:11, 15:8) u prijateljskoj utakmici na Zlatiboru.