Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

“Lavice“ iz Nikšića gledaju prema Japanu

djina-jaukovic11_2
Privatna arhiva
  • Autor onogost.me
  • 05.06.2019. u 06:19

Najbolje crnogorske rukometašice večeras u Nikšiću igraju protiv Češke revanš meč baraža za odlazak na Svjetsko prvenstvo koje se igra u Japanu.

“Lavice” moraju da nadoknade dva gola razlike ukoliko žele da ostvare cilj, jer su u prvom meču Čehinje slavile rezultatom 26:24.

Izabranice Pera Johansona imaju ispred sebe veoma važan zadatak, jer je ovaj dvomeč ulaznica i za Olimpijske igre, pošto će Svjetsko prvenstvo ujedno biti i kvalifikacije za najveću smotru sportista koja se naredne godine takođe održava u Japanu, tačnije u Tokiju.

Crna Gora je favorit u ovim duelima, jer je kvalitet na njenoj strani, ali će igrati i pod određenim pritiskom pošto mora da juri rezultat. Ipak, “lavice” će imati i ogromnu podršku od nikšićke publike, koja će im biti ogromna pomoć u jednom od najbitnijih mečeva u nekoliko posljednjih godina.

Susret između Crne Gore i Češke igra se od 20.15h.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Košarkaši Crne Gore posljednje kolo u kvalifikacijama čekaju sa realnim šansama da izbore plasman na kontinentalni šampionat. Pobjeda nad Švedskom sigurno vodi na EP, a naš selektor Boško Radović najavljuje da njegovu ekipu u Skandinaviji samo to zanima.