Mlada reprezentacija izgubila od Srbije

u21-mne-srb1
fscg.me
  • 13.11.2016. u 16:45

Naša mlada reprezentacija izgubila je u Podgorici od Srbije 2:1 u prijateljskoj utakmici.

U prvih 45 minuta nije bilo pogodaka, a "orlići" su do uspjeha stigli golovima u nastavku.

Miladin Stevanović u 55. i Andrija Apostolović 11 minuta kasnije lansirali su goste prema uspjehu.

Jedini pogodak za Crnu Goru djelo je Mihaila Perovića sa 11 metara u posljednjim trenucima susreta.

"Sokolići" su i prije tri dana u Mostaru izgubili od Bosne i Hercegovine 2:0.

Izvor: CdM

Iako su izuzetno oslabljeni neigranjem osam igrača koji su bili planirani, košarkaši Crne Gore su ipak morali da prikažu mnogo više na startu "Akropolis kupa". Tim Boška Radovića je bio potpuno nemoćan protiv Grčke, bez ikakve ideje kako da probije odbranu rivala, zbog čega je izgubio 86:57.
Mlada ženska košarkaška reprezentacija Crne Gore poražena je večeras od Srbije 74:50 (21:14, 19:17, 19:11, 15:8) u prijateljskoj utakmici na Zlatiboru.