Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Omladinke i kadetkinje dobile rivale u kvalifikicajima za EP

lopta
UEFA
  • Autor onogost.me
  • 23.11.2018. u 14:07

Mlađe ženske selekcije Crne Gore na današnjem žrijebu u Nionu saznale su imena protivnika u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo.

WU-19 reprezentacija igraće u grupi 9, sa Holandijom, Republikom Irskom i Ukrajinom.

Turnir se igra od 1. do 9. oktobra naredne godine, a domaćin je Holandija.

Dvije najbolje plasirane ekipe iz svake grupe, kao i tri najbolje trećeplasirane plasirane, izboriće nastup u elitnoj rundi kvalifikacija.

WU-17 selekcija za plasman u elitnu rundu boriće se u grupi 10, sa Italijom, Škotskom i Sjevernom Irskom.

Domaćin turnira koji će se održati od 13. do 21. oktobra je Škotska.

Plasman u narednu fazu izboriće dvije najbolje plasirane ekipe iz svake grupe, kao i dvije najbolje trećeplasirane reprezentacije.

 

izvor: Portal Analitika

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Košarkaši Crne Gore posljednje kolo u kvalifikacijama čekaju sa realnim šansama da izbore plasman na kontinentalni šampionat. Pobjeda nad Švedskom sigurno vodi na EP, a naš selektor Boško Radović najavljuje da njegovu ekipu u Skandinaviji samo to zanima.