Prosinečki ostaje na klupi “sokola” i u nastavku kvalifikacija

FSCG
- Autor onogost.me
- 10.06.2025. u 21:22
Robert Prosinečki i dalje će biti selektor najboljih crnogorskih fudbalera, potvrđeno je RTCG-u iz Fudbalskog saveza Crne Gore.
Kako se navodi, nije ni bilo razmišljanja u pravcu odlaska ili otkaza za hrvatskog stručnjaka.
Naša selekcija je u junskom ciklusu odigrala dva meča, porežena je od Češke u Plzenju 2:0 u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo, dok je juče u Nikšiću remizirala sa Jermenijom 2:2 u prijateljskom okršaju.
Pod vođstvom Roberta Prosinečkog, Crna Gora je oborila negativni rekord i upisala sedam uzastopnih poraza. Najviše zabrinjava igra “sokola” i to je nešto što se mora unaprijediti pred naredne obaveze u kvalifikacijama za SP, protiv Češke i Hrvatske u septembru.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Odbojka, Sport
- u
Startuje i Kup Crne Gore 2026 za odbojkaše, a od nedjelje su na programu četvrtfinalni dueli.
- 0
- Reprezentacija, Sport
- u
Crnogorski košarkaši krajem mjeseca otvaraju kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo.
- 0
- Reprezentacija, Sport
- u
Ženska seniorska reprezentacija Crne Gore krajem novembra dočekuje Rumuniju u meču kojim završava uspješnu godinu.
- 0











