Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Roganović objavio spisak za turnir u Hrvatskoj

rscg
RSCG
  • Autor onogost.me
  • 19.12.2018. u 11:13

Selektor muške seniorske reprezentacije Crne Gore Zoran Roganović objavio je spisak od 19 igrača koji će se okupiti u Hotelu “Verde Complex” u Podgorici i trenirati u periodu od 27. do 30. decembra.

Na spisku se nalaze Mile Mijušković, Vuk Borilović, Jagoš Braunović, Miloš Vujović, Aleksandar Bakić, Vesko Ševaljević, Stevan Vujović, Bogdan Petričević, Vasilije Kaluđerović, Nemanja Marsenić, Slobodan Bulajić, Božidar Simić, Ivan Perišić, Stefan Čavor, Marko Lasica, Mirko Radović, Nemanja Grbović, Branko Kankaraš i Miodrag Ćorsović.

Crnogorski rukometaši će nastupiti na HEP CROATIA KUP-u koji će se održati u hrvatskom Poreču od 03. do 05. januara naredne godine.

Raspored turnira:

03.01.2019. u 18.00h – Crna Gora – Italija
04.01.2019. u 18.00h- Hrvatska – Crna Gora
05.01.2019. u 18.00h- Hrvatska – Italija

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Košarkaši Crne Gore posljednje kolo u kvalifikacijama čekaju sa realnim šansama da izbore plasman na kontinentalni šampionat. Pobjeda nad Švedskom sigurno vodi na EP, a naš selektor Boško Radović najavljuje da njegovu ekipu u Skandinaviji samo to zanima.