Đurđina Jauković pokidala prednje ukrštene ligamente

RSCG
- Autor onogost.me
- 17.09.2021. u 12:16
Sjajna rukometašica francuske ekipe i našeg nacionalnog tima, Đurđina Jauković pokidala je prednje ukrštene ligamente. Slijedi pauza od najmanje šest mjeseci, a operativni zahvat će biti završen u Danskoj.
Naša reprezentativka je na meču domaćeg prvenstva sa Merignakom nezgodna stala, nakon što je bila odgurnuta, pala je na parket, a analize su pokazale da je riječ o povredi koja traži maksimalno mirovanje, dug i studiozan oporavak.
Đina će propustiti veliki dio klupske sezone, a neće je biti ni na Svjetskom prvenstvu krajem godine u Španiji.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Rukomet, Sport
- u
Talenat koji je potvrdila u Trebjesi i mlađim selekcijama Crne Gore, Ivana Savić kruniše prelaskom u Budućnost, napravivši iskorak ka dresu najvećeg kluba u državi i evropskog velikana.
- 0
- Rukomet, Sport
- u
Rumunski rukometni klub CSM Slatina objavio je da će crnogorska rukometašica Nada Ćorović i u narednom periodu nositi dres ovog kluba, nakon što je produžila ugovor do 2027. godine.
- 0
- Rukomet, Sport
- u
U gradskom derbiju Prve ženske rukometne lige, Levalea je bila bolja od Trebejse Bemax rezultatom 21:19.
- 0











