Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Predstavljamo učesnike rukometnog turnira Nikšić 2016: RK Sesvete-Agroproteinka

11793284_10205957528512970_103306985_n
  • Autor onogost.me
  • 20.03.2016. u 09:26

Nikšić će od 20. do 23. maja biti domaćin prestižnog internacionalnog rukometnog turnira, za djevojke rođene 2000. godine i mlađe, na kojem će učestvovati 10 naboljih ekipa iz regiona. Biće to svojevrsno EX Yu prvenstvo za kadetkinje. Danas predstavljamo zagrebački RK Sesvete – Agroproteinka.  

RK „Sesvete“ – osnovan je 1971.godine, danas nastupa pod imenom RK „Sesvete-Agroproteinka“.

U svom takmičarskom  programu imaju seniorsku ekipu koja se takmiči u 1. Hrvatskoj rukometnoj ligi, ekipu koja se takmiči 3. Hrvatskoj rukometnoj ligi, stariju kadetsku – djevojčice rođene 1998/99., kadetsku – djevojčice rođene 2000/01., mlađu kadetsku – 2002/03. i djevojčice rođene 2004 i mlađe.

Pored takmičarskih ekipa klub organizovano radi sa pet grupa škola rukometa, koje se takmiče u mini-rukometu na lokalnom nivou. 

U klubu rade tri trenera koji su u radnom odnosu s Klubom i pet trenera s mlađim kategorijama, koji su u honorarnom odnosu.

Kroz sve aktivnosti Klub okuplja preko 260 aktivnih članova.

 

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Da Finci nijesu i drugi put zaredom savladali Slovake, "lavovi" bi nakon večeras sjajne partije i remija protiv favorizovanih Mađara (29:29), već praktično slavili plasman na EP. Ipak, EP i dalje je veoma blizu i za sve se pitaju, naravno, naši momci.