Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

Sutjeska poražena od Arsenala

FK Sutjeska
  • 21.08.2024. u 22:30
Fudbaleri Sutjeske poraženi su od Arsenala kraj Bistrice rezultatom 1:2 u susretu 4. kola Meridianbet 1. CFL.

Do prednosti su došli golom Janjića u 2. minutu, da bi gosti preokrenuli preko Abdullahija u 21. i Imamovića u 55 minutu.

Ekipa je od 35. minuta igrala sa igračem manje, kada je Nikola Jovićević dobio crveni karton.

U narednom kolu, koje je zakazano za nedjelju, očekuje nas gostovanje Bokelju.

2

1. Nikšićki sport nikad na nižim granama, a sekretar Sekretarijata za sport, već stekao tri stana. Kako reče nedavno, već je od 15 godina, radio tri posla. Aferim, mladiću. Čini mi se da je akumulacija kapitala, brža kod “oslobodioca” nego kod DPS-ovaca. Sekretar, ako ostane narednih 30 godina, imaće ko zna koliko nekretnina. Ljudi u FK Sutjeska, nisu vrijedni, ni pritiskivanja tipke.

2. Proslo prvenstvo zavrsili sa 4 poraza uzastopna i sad 2 poraza i 2 iksa.U 11 zanjih mečeva 6 bodova i nije Radovic nista kriv

Crnogorski šahisti Predrag Nikač i Radovan Damjanović ostvarili su pobjede u drugom kolu Svjetskog prvenstva za osobe bez i sa oštećenjem vida, koje se održava u Petrovcu.
    Fudbalska reprezentacije Crne Gore podijeliće domaćinstva u preostale dvije utakmice Lige nacije, saznaje nezvanično portal RTCG.