Sutjeska remizirala sa Arsenalom

FK Sutjeska
  • 01.04.2023. u 20:25
Plavi su kraj Bistrice remizirali sa Arsenalom rezultatom 2:2 u utakmici 27. kola Meridianbet 1. CFL.

U završnici prvog poluvremena viđena su dva gola - gosti su došli do prednosti u 45. minutu preko Montenegra iz slobodnog udarca, da bi u drugom minutu sudijske nadoknade Striković pogodio za izjednačenje.

Na samom startu drugog poluvremena, u 48. minutu, Nikšićani su ostali sa igračem manje kada je Bilali dobio crveni karton.

"Plavi" su preokrenuli fenomenalnim pogotkom Sahlija u 63. minutu, ali je Arsenal uspio da dođe do boda u samoj završnici meča - kapiten Manojlović je postigao gol nakon kornera u 91. minutu.

U narednom kolu koje je zakazano već za srijedu Sutjesku očekuje još jedna utakmica na domaćem terenu protiv ekipe Jedinstva sa početkom u 19h.