Tri medalje za džudiste Trebjese u Tivtu

DžK Trebjesa
- Autor onogost.me
- 24.11.2024. u 08:03
Takmičari Džudo kluba Trebjesa nastavili su seriju uspjeha na turniru "Tivat 2024", gdje su osvojili tri medalje.
Srebrnu medalju osvojio je Radomir Žižić, a bronzane medalje osvojili su Arsenije Butorović i Kruščić Marko, dok je zapažen nastup imao Maksim Simanić, koji je osvojio peto mjesto, saopštili su iz DžK Trebjesa.
Turnir “Tivat 2024”, koji je održan juče, okupio je 600 takmičara iz 37 klubova
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Počeli su radovi na rekonstrukciji Ulice Druge dalmatinske brigade, čija je ukupna vrijednost preko 900.000 eura.
- 1
- Kultura
- u
Mješoviti orkestar Srednje muzičke škole "Dara Čokorilo" osvojio je prvo mjesto na Svjetskom harmonikaškom takmičenju „Trophée Mondial de l’Accordeon“, koje je održano u francuskom gradu Montargisu.
- 0
- Društvo
- u
Više državno tužilaštvo u Podgorici saopštilo je da je u predmetu formiranom povodom smrti novorođenčeta u Opštoj bolnici u Nikšiću, koji se nalazi u fazi izviđaja, donijelo naredbu za obdukciju tijela, a koji obdukcioni nalaz je od strane vještaka obducenta dostavljen ovom tužilaštvu.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











