Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Velika pobjeda Sutjeske u Baru

odbojkaska-lopta-foto-ivan-katalinic_0_0
onogost.me
  • Autor onogost.me
  • 08.02.2026. u 21:28
U derbiju 11. kola Superlige, odbojkaši Sutjeske slavili su na gostovanju Mornaru u četiri seta.

Uzbudljiv meč odigran je u SC „Topolica“ u kojoj je Sutjeska došla do trećeg trijumfa u sezoni – Nikšićani su slavili 3:1 (25:17, 21:25, 25:21, 25:18). Vasilije Milenković već se ispostavlja kao pojačanje – bivši odbojkaš Budve bio je najefikasniji kod Sutjeske sa 19 poena, koliko je u redovima Mornara osvojio Lazar Cimbaljević. Dvocifreni su bili još Vladan Stojanović sa 12, Dragan Stojanović sa 11 i Marko Rondović sa 10, a kod Mornara 16 poena Stefana Radevića.

Rundu su obilježile sigurne pobjede Budućnosti i Ulcinja.

Budućnost je bila uvjerljiva u Bijelom Polju, pobijedila je Jedinstvo 3:0 (25:16, 25:14, 25:18) i ostvarila osmi trijumf u sezoni. Raznovrsni napadi Podgoričana i čak 10 odbojkaša sa poenima – najefikasniji bio je Aleksa Nikolić sa 14 poena. Kod Jedinstva po pet poena osvojili su Aleksandar Minić i Stefan Bugarin.

U posljednjem meču kola i derbiju začelja sigurna igra Ulcinja i pobjeda protiv Lovćena, koji je prijetio u prvom i trećem setu. Bilo je 3:0 (25:22, 25:16, 25:23) na jugu Crne Gore, a domaćina je predvodio kapiten Nikola Ražnatović sa 16 poena, dok je Aleksandar Đekić osvojio 12. Kod Lovćena, koji je ostao bez pobjede u sezoni, Strahinja Martinović imao je 13 poena.

Budva je bila slobodna ovog vikenda.

Izvor: rtcg.me

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Fudbalski klub Sutjeska dogovorio je saradnju sa Crvenom zvezdom, saopšteno je nakon sastanka presjednika Sutjeska Miomira Bakrača sa generalnim direktorom beogradskog kluba Zvezdanom Terzićem.
    -->