Ostali sportovi
13:41
16.2.2020.

Na Memorijalnom turniru "Miloš Mrdić" koji je održan u Trebinju, džudisti Onogošta osvojili su pet medalja u kadetskoj i juniorskoj konkurenciji.

• 10:33
    16.2.2020.

Na Međunarodnom džudo kupu “Trebinje 2020” koji je održan juče, takmičari Džudo kluba Straševina osvojili su ukupno pet medalja.

• 09:02
    16.2.2020.

U utakmici 12. kola Prve lige za odbojkašice, ekipa Nikšića poražena je od Luke Bar sa maksimalnih 0:3.

• 08:20
    16.2.2020.

Rukometašice Levalee igraće danas na svom terenu meč osmine finala Kupa protiv ekipe Ulcinja.

• 16:02
    15.2.2020.

Crnogorska karatistkinja Marina Raković osvojila je sedmo mjesto, dok je Nikola Malović u drugom kolu završio nastup na turniru Premijer lige u Dubaiju.

• 12:40
    15.2.2020.

Fudbaleri Sutjeske dobro su odradili pripreme. Osvojili su turniru u Gabeli, u poslednjoj proveri nadigrali su Mornar iz Bara sa 5:0, a zatim sve misli usmjerili ka duelu protiv ekipe Zete koji je na programu u utorak 18. februara.