Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Etno pjesma mladih na Sceni 213

screenshot_2
Privatna arhiva
  • Autor onogost.me
  • 10.12.2015. u 19:02

Umjetničko muzičko udruženje "Scena" u četvrtak, 17. decembra na Sceni 213 organizuje koncert pod nazivom "Etno pjesma mladih".

Kako najavljuju iz Udruženja u programu učestvuju mladi talentovani izvođači etno muzike. Pored njih na sceni će im se pridružiti aforističar, guslar, instrumentalisti kao i estradni umjetnici Zoran Kalezić, Zoran Džiknić i prijatelji.

Koncert se realizuje u sklopu projekta “Afirmacija i edukacija mladih Nikšića iz oblasti muzičko kulturnog nasljeđa Crne Gore”, koji je podržan na Konkursu za sufinansiranje projekata nevladinih organizacija opštine Nikšić. 

Koncert počinje u 20h i ulaz je besplatan.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Podgoričanka Andrea Nikolić pobjednica je izbora za Miss Crne Gore, koji je sinoć održan u Podgorici u organizaciji kompanije Miss Monte. Ona će učestvovati na izboru za Mis svijeta koji će se krajem maja održati u Indiji.
Izbor za miss Crne Gore održaće se u veceras u hotelu Podgorica, a za titulu najljepše bori se i tri djevojke iz Nikšića - Mina Minić, Ana Kilibarda i Sara Žižić.