Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Kad pijem, ne vozim: Organizovan prevoz za Lake fest

kpnv
Ilustracija
  • Autor onogost.me
  • 30.07.2019. u 11:00

U cilju bezbjednog povratka posjetilaca svojim odredištima, a u okviru kampanje“ Kad pijem, ne vozim“, Pivara „Trebjesa“ je i ove godine donirala sredstva kako bi im omogućila sigurniji prevoz po povoljnim cijenama.

Zvanični prevoznik Lake festa ove godine je “Zeković prevoz”. 

Karte na relaciji Nikšić – Krupac koštaće 0,50 eura u jednom pravcu, dok će Zeković prevoz putnike od Krupca do Podgorice voziti po cijeni 1,50 eura.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Na prepunom Trgu slobode, uoči zvaničnog otvaranja Vaskršnjeg bazara „Radost Vaskrsa u srcu Nikšića“,  danas je održan bogat kulturno-zabavni program, u kojem su učestvovali članovi Plesnog kluba „Royal“, Lara Baltić, pobjednica takmičenja „U ritmu Evrope“ i učesnica „Evrosonga“, kao i Nikolina Todorović i Ljilja Čizmović, koje su pjesmom uljepšale manifestaciju.
Uoči zvaničnog otvaranja Vaskršnjeg bazara u 11 sati, na Trgu slobode počeće program za djecu. Nastupiće Plesni klub „Royal“, Lara Baltić, pobjednica takmičenja „U ritmu Evrope“ i učesnica „uEurosonga, kao i mladi talentovani učenici koji će se predstaviti pjesmom i instrumentalnim izvođenjima.
-->