Vasil Hadžimanov bend 27. septembra u NK pub-u

- Autor onogost.me
- 12.09.2015. u 08:03
Ljubitelji specifičnog jazz zvuka koji izvodi Vasil Hadžimanov bend imaće mogućnost da ih čuju u nedjelju, 27.septembra u NK Pub-u.
Vasilova ideja o kombinovanju balkanskih tradicionalnih, folk ritmova i zapadnih, modernih muzičkih stilova (jazz, funk, rock, world music…) u njegovoj muzici je u potpunosti autentična i predstavlja nov pristup džez muzici. Svirka počinje u 22:30h, a ulaz je 3,00e.
Bend čine: Vasil Hadžimanov,(klavijature, klavir), Miroslav Tovirac (bas gitara), Bojan Ivković(perkusije), Branko Trijić (gitara) I Predrag Milutinović (bubnjevi).
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Zabava
- u
Gradska muzika Herceg Novi, mažoretke, trombonjeri i maskare donijeće danas dah Mediterana i cvijet mimoze u Nikšić.
- 0
- Zabava
- u
U organizaciji Turističke organizacije Nikšić, Gradska muzika Herceg Novi, uz mažoretke, trombonjere i maskare, donijeće duh Mediterana i miris cvijeta mimoze u grad pod Trebjesom, u nedjelju, 18. januara.
- 1
- Zabava
- u
Za sve one koji još uvijek ne znaju gdje će provesti najluđu noć, ali i gdje izaći u danima nakon Nove godine, portal Onogošt donosi ponudu lokala u našem gradu.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari











