Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

IJZ: 160 novozaraženih, preminula jedna osoba

pixabay.com
  • Autor onogost.me
  • 30.09.2022. u 15:09
U posljednja 24 sata, registrovano je 160 novih slučajeva infekcije, saopšteno je iz Instituta za javno zdravlje (IJZ). Od posljedica korona virusa preminula je jedna osoba.

Analizirano je 1.014 uzoraka.

U posljednja 24 sata oporavilo se 143 kovid pacijenata.

U Crnoj Gori su trenutno aktivna 1.102 slučaja.

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Psihijatrijski sistem u Crnoj Gori suočava se sa ozbiljnim infrastrukturnim i kadrovskim problemima. Dok je bolnica u Dobroti godinama prenatrpana, odjeljenja u Nikšiću i Bijelom Polju rade sa minimalnim brojem ljekara – takođe preporuke Zaštitnika ljudskih prava za poboljšanje uslova često ne prate konkretne akcije nadležnih.
    Danas je počelo sa radom Odjeljenje za adolescentnu i dječiju psihijatriju Klinike za psihijatriju „dr Dušan Kosović“ Kliničkog centra Crne Gore (KCCG), saopšteno je iz te zdravstvene ustanove. Odjeljenje će kroz dnevni tretman i kratkotrajnu hospitalizaciju pružati stručnu podršku mladima sa problemima mentalnog zdravlja. Iz te zdravstvene ustanove pozivaju roditelje i staratelje na strpljenje zbog trenutno ograničenih kadrovskih kapacitetita.
    -->