Vojska CG dobila šest lakooklopnih vozila

gov.me
- Autor onogost.me
- 12.09.2018. u 14:08
U Crnu Goru je stiglo šest lakooklopnih vozila marke Mercedes, donacija Ministarstva odbrane SR Njemačke Vojsci Crne Gore.
“Donacija, vrijedna oko 2,2 miliona eura, značajno će unaprijediti kapacitete Vojske Crne Gore, a svečana primopredaja obaviće se na Dan Vojske Crne Gore, 5. oktobra”, navodi se u saopštenju Ministarstva odbrane.
Vozila su jutros u kasarni “Milovan Šaranović” u Danilovgradu obišli ministar odbrane, Predrag Bošković i načelnik Generalštaba Vojske Crne Gore, brigadni general Dragutin Dakić.
Izvor: rtcg.me
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Pripadnik nikšićke Službe zaštite i spašavanje ozbiljnije je povrijeđen tokom današnje intervencije.
- 0
- Društvo
- u
Iz Zavoda za hidrometeorologiju i seizmologiju upozorili su da će u Crnoj Gori i u naredna tri dana biti visoke temperature, koje će prelaziti 40 stepeni Celzijusa, jer će pristizati još topliji vazduh iz centralnog Mediterana.
- 0
- Društvo
- u
Nikšićka policija uhapsila je operativno interesantno lice Đ.P. (39) zbog sumnje da je zajedno sa L.L. (43), koji je ranije uhapšen, polomio staklo na objektu kladionice i uz upotrebu ubrzivača požara i podesnog sredstva izazvao požar u istom, saopšteno je iz policije.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji

23.07.
22:26
Vatrogasac povrijeđen tokom intervencije

23.07.
17:11
Šavnik slavio na domaćem terenu

23.07.
13:26
Vuković direktor Komunalnog preduzeća?
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari