Sokolići posljednji na Kipru

FSCG
- Autor onogost.me
- 19.11.2018. u 12:54
Omladinska fudbalska reprezentacija Crne Gore nastup na kvalifikacionom turniru za Evropsko prvenstvo okončala je na posljednjoj poziciji.
U trećem kolu tim Milorada Pekovića izgubio je od Rusije rezultatom 2:0.
Umjarov i Žironkin donijeli su pobjedu “zbornaji”, koja je turnir u Kipru okončala na prvoj poziciji.
Pored Rusije, plasman u elitnu rundu kvalifikacija obezbijedio je i domaćin trijumfom nad Letonijom 1:0.
Crna Gora je turnir u Pafosu završila sa jednim osvojenim bodom.
Izvor: CdM
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Reprezentacija, Sport, Vaterpolo
- u
Naša U 20 vaterpolo reprezentacija plasirala se u četvrtfinale Svjetskog prvenstva.
- 0
- Reprezentacija, Sport
- u
Robert Prosinečki i dalje će biti selektor najboljih crnogorskih fudbalera, potvrđeno je RTCG-u iz Fudbalskog saveza Crne Gore.
- 0
- Reprezentacija, Sport
- u
Budućnost je možda svijetla, Vasilije Adžić i Andrija Bulatović su na debiju golovima pokazali da će biti lideri u godinama koje dolaze, ali je sadašnjost tmurna i nema najava da bi situacija mogla da se razvedri - u duelu sa anonimusima iz Jermenije, koji su tri dana ranije izgubili u Prištini čak 5:2, fudbaleri Crne Gore su mogli samo do remija u Nikšiću (2:2).
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji

12:58
Danas isplata penzija
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari