Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Poraz Crnogorki od Slovenije

cg
FSCG
  • Autor onogost.me
  • 21.01.2019. u 18:08

Ženska seniorska reprezentacija Crne Gore poražena je od Slovenije u prijateljskoj utakmici rezultatom 4:0.

Ekipa Mirka Marića pružala je pedesetak minuta jak otpor kvalitetnom rivalu, zatim promašila jedanaesterac, što je bio uvod u ubjedljiv poraz.  

– Do sada smo igrali prijateljske utakmice sa reprezentacijama koje su približnog kvaliteta kao i mi. Ovog puta smo odabrali protivnika koji je dosta kvalitetniji, što su gošće i pokazale na današnjoj utakmici. Imali smo solidno prvo poluvrijeme i dobar start drugog. Kada smo trebali da izjednačimo iz kaznenog udarca, nijesmo iskoristili penal, a u narednom napadu smo primili drugi pogodak, pa nakon toga neminovno uslijedio i psihološki pad, istakao je selektor Marić poslije utakmice.

Slovenke su povele u 35. minutu, kada je Lara Prašnikar završila lijepu akciju svoje ekipe.

Tim rezultatom završen je prvi dio meča, a nakon pet minuta igre u nastavku, Crna Gora je imala veliku priliku za izjednačenje. Jelena Karličić je faulirana u kaznenom prostoru Slovenije, međutim, šut Slađane Bulatović odbranila je golman gošći Zala Meršnik.

Praktično u sljedećem napadu Slovenija je došla do drugog gola, zahvaljujući Speli Kolbl, koja je završila kontru svoje ekipe. Mateja Zver je bila precizna u 60. i 73. minutu, kada je i postavila konačan rezultat.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Mlade "lavice" su svima već pokazale šta znaju, ali samo jedna osoba je znala šta stvarno može ova ekipa djevojaka mlađih od 18 godina. Selektor Miloš Perović već godinama brusi dijamante , što kroz klupski rukomet u skromnoj bazi, što na reprezentativnom nivou. Izbrusio ih je već sad do srebrnog sjaja, fali još malo i do zlatnog, ali to više nije ni važno.
Djelovalo je kao bajka - rukometašice Miloša Perovića su plesale terenom, stekle dvocifrenu prednost u 22. minutu, ali su opet morale da prođu kroz dramu, kao da drugačije i ne znaju. Srećom, sa novim hepiendom - Crna Gora je u finalu Svjetskog kadetskog prvenstva!
-->