Zahumlje: Promocija knjige poezije „Opstanak duše“

Privatna arhiva
- Autor onogost.me
- 26.02.2019. u 07:03
U sali „Zahumlja“ večeras, sa početkom u 19h, održaće se promocija knjige poezije „Opstanak duše“ pjesnikinje Jelene Mušikić.
O knjizi će govoriti književnik Radislav Gardašević i mr Aleksandar Ćuković, dok će stihove kazivati pjesnikinja Ana Pejović i autorka.
Muzička pratnja biće Nikola Karadžić, gitara, a moderator večeri Radislav Gardašević.
Organizator večeri je Književna zajednica „Mirko Banjević“.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Kultura
- u
Predstava „Violina, daire i pegla“, iz najnovije produkcije Nikšićkog pozorišta, biće izvedena 8. juna na matičnoj sceni u Nikšiću. Nakon toga, predstava odlazi na dvodnevnu mini-turneju, tokom koje će se igrati: 9. juna u Narodnom pozorištu Istočno Sarajevo i 10. juna u Kulturnom centru Trebinje.
- 0
- Kultura
- u
U sali Nikšićkog pozorišta, večeras u 19 časova, biće upriličen koncert dječijeg rekreativnog folklornog ansambla JU “Zahumlje”.
- 0
- Kultura
- u
U bioskop Cinema 213 ove sedmice stižu četiri nova filma - akcija, triler “Balerina”, komedija “Feničanska šema”, drama “Životinja” i akcija “Kako da dresirate svog zmaja”.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji

08.06.
21:47
Kodokan osvojio 15 medalja na Budva Openu

08.06.
17:52
Počela prodaja ulaznica za meč sa Jermenijom

08.06.
16:46
Nina Žižić: Za mene je Evrovizija završena priča
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari