Održana još jedna protestna šetnja ulicama Nikšića

Pobjeda
- Autor onogost.me
- 27.08.2020. u 18:38
Protestna šetnja protiv Zakona o slobodi vjeroispovijesti održana je i večeras ulicama Nikšića.
Na protestnoj šetnji bio je nosilac liste “Za budućnost Crne Gore” Zdravko Krivokapić koji je kazao da koalicija koju on predvodi, za razliku od aktuelne vlasti, nudi i dostojanstvo, ljubav i sigurnost svima.
On je govor održao na Trgu Šaka Petrovića, ističući Nikšić kao grad od koga sve kreće, a prisutan je bio i Marko Bato Carević, koji je naglasio da se ne smiju dati svetinje.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Ministarstvo javnih radova raspisalo je javnu nabavku za izvođenje radova na priobalnom uređenju novoformiranih urbanističkih parcela, obaloutvrde, nasipa i šetališta uz rijeke Bukovicu i Bijelu na teritoriji opštine Šavnik. Procijenjena vrijednost radova bez PDV-a iznosi 680.000 eura.
- 0
- Društvo
- u
Službenici Regionalnog centra granične policije “Centar” su na graničnom prelazu Ilino Brdo oduzeli skupocjeno vozilo za kojim je raspisana međunarodna potraga, saopšteno je iz Uprave policije (UP).
- 0
- Društvo
- u
Učenica Gimnazije "Stojan Cerović”, Anastasija Mićović, nastavila je da niže uspjehe prvom nagradom na konkursu „Žene u nauci - inspiracija za budućnost”.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari