Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Koalicija “Za budućnost Nikšića”: Krajnje je vrijeme za promjene

1_164
onogost.me
  • Autor onogost.me
  • 18.02.2021. u 15:18

Krajnje je vrijeme za promjenu, za lokalnu vlast koja neće krasti od naše djece, nego stvarati poslove i pristojne plate za sve, a ne samo privilegovane. Lokalnu vlast koja prepoznaje da je snažan Nikšić osnova za snažnu Crnu Goru, poručuju iz koalicije "Za budućnost Nikšića".

“Vrhunac licemjerja i bezobrazluka je kada DPS svoju listu u Nikšiću nazove “Zajedno mijenjamo grad nabolje” i kada nosilac liste, Sanja Damjanović, kaže kako se u njemu ‘kreira atmosfera straha i beznađa'”, navodi se u saopštenju Koalicije “Za budućnost Nikšića”.

Kažu da bi se moglo pomisliti da je neka druga politička opcija bila na čelu tog grada svih ovih godina.

“Ali ta obmana neće proći, jer su Nikšićani dobro zapamtili i propatili pod vlašću DPS-a. I upravo su strah i beznađe simboli vladavine DPS, i to najviše u Nikšiću”, navodi se u saopštenju.

Iz Koalicije “Za budućnost Nikšića” dodaju da je vlast DPS-a imala vremena da do sada otvori nova radna mjesta, podigne životni standard i bilo kakvu perspektivu.

“Pa valjda su do sada imali kad da ‘mijenjaju nabolje’ Nikšić, da otvore nova radna mjesta, podignu životni standard, ponude bilo kakvu perspektivu. Umjesto toga, od Nikšića koji je uvijek bio pokretač Crne Gore, kako u ekonomiji, tako i kulturi, DPS je iza sebe ostavio pustoš i sad je trenutak da se kaže – dosta”, navodi se u saopštenju.

 

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci