Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

U Nikšiću 35 novih slučajeva koronavirusa

viber_image_2021-02-03_16-05-47
onogost.me
  • Autor onogost.me
  • 06.04.2021. u 13:12

U Crnoj Gori registrovano je 290 novih slučajeva koronavirusa, saopšteno je iz Instituta za javno zdravlje (IJZ).

“Laboratorije Instituta za javno zdravlje Crne Gore, druge javne i privatne laboratorije koje se bave dijagnostikom infekcije novog koronavirusa su tokom jučerašnjeg dana (ponedeljak, 05. april 2021. godine) završile analizu i Institutu dostavile rezultate za 1.428 uzoraka na novi koronavirus”, saopšteno je iz IJZ.

Novooboljeli po opštinama:

Podgorica 121

Nikšić 35

Danilovgrad 23

Pljevlja 18

Berane 16

Bijelo Polje 12

Mojkovac 12

Kolašin 9

Cetinje 6

Bar 6

Herceg Novi 5

Budva 4

Kotor 4

Andrijevica 4

Tivat 3

Rožaje 3

Ulcinj 3

Tuzi 3

Plav 1

Petnjica 1

Šavnik 1

U Nikšiću je trenutno aktivno 916 slučajeva.

“Od jučerašnjeg presjeka Institutu prijavljeno je devet smrtnih ishoda povezanih sa COVID-19 i to kod pacijenata iz sledećih opština: Podgorica (3) , Berane (1), Bar (1), Ulcinj (1), Pljevlja (1),  Nikšić (1) i Mojkovac (1) od kojih je najmlađi imao 55, a najstariji 74 godine starosti”, navode iz IJZ.

Ukupan broj preminulih povezanih sa COVID-19 infekcijom u Crnoj Gori od početka pandemije je 1.326.

Do 15 časova prijavljen je oporavak kod 483 pacijenta.

Ukupan broj trenutno aktivnih slučajeva COVID-19 u Crnoj Gori iznosi 5.192.

Od početka epidemijskih dešavanja (mart 2020. godine) ukupan broj registrovanih slučajeva infekcije novim korona virusom u Crnoj Gori je 93.030.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Još samo ove sedmice građani neće moći da podižu ljekove na recept u privatnim apotekama. Od ponedjeljka će im to biti omogućeno jer će Fond za zdravstveno osiguranje (FZO) potpisati nove ugovore sa njima, saopštio je Radovan Nikolić, pomoćnik direktora u FZO u intervjuu za "Boje jutra" na TV Vijesti.
-->