Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Četiri krivične i sedam prekršajnih prijava za Nikšićane zbog prodaje heroina

heroin_nk
Uprava policije
  • Autor onogost.me
  • 10.05.2021. u 11:33

Službenici Jedinice za borbu protiv droge Centra bezbjednosti Nikšić jutros su realizovali šestomjesečnu aktivnost kodnog naziva „Kvart“ koja je spovođena u cilju suzbijanja tzv. ulične prodaje heroina ne teritoriji Nikšića.

Ukupno u akciji pronađeno je 35 pvc pakovanja heroina zbog kojih sedam osoba odgovara prekršajno a četiri lica krivično.

„Pripadnici policije su jutros lišila slobode B.A. (25), N.V. (35), V.B. (44) i Z.G. (53) sva lica iz Nikšića zbog sumnje da su izvršili krivično djelo neovlašćena proizvodnja, držanje i stavljanje u promet opojnih droga“, naveli su iz Uprave policije.

Jutros je policija u pretresima kod osumnjičenih lica pronašla 24 pakovanja sa sadržajem heroina. Sumnja se da je navedena opojna droga bila namjenjena daljem uličnom prometu.

„Tokom sprovođenja navedenih aktivnosti policijski službenici su zaplijenili i 11 pvc pakovanja sa sadržajem opojne droge heroin zbog kojih je sedam osoba odgovaralo po prekršajima“, dodali su iz UP.

Aktivnost je spovedena po nalogu i u koordinaciji sa državnim tužiocem u Višem državnom tužilaštvu u Podgorici.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Podrška inicijativi predsjednika nikšićke opštine Marka Kovačevića da sjeverne opštine upravljaju svojim resursima stiže i od predsjednika opštine Zeta Mihaila Asanovića.