Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Promocija romana “Obala nesanice“ u Nikšićkom pozorištu

niksicko_pozoriste
onogost.me
  • Autor onogost.me
  • 20.10.2021. u 06:22

Promocija romana "Obala nesanice“ Milana Kneževića biće održana večeras, sa početkom u 19 časova, u sali Nikšićkog pozorišta.

 

O knjizi će govoriti prof. dr Dragan Koprivica, književnik i književni kritičar, i Radomir Uljarević, književnik i izdavač, kao i autor, Milan Knežević.

Nakon promocije u Nikšiću, čiji je organizator Nikšićko pozorište, roman će biti promovisan i u drugim gradovima Crne Gore i okruženju. 

 

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Predstava „Violina, daire i pegla“, iz najnovije produkcije Nikšićkog pozorišta, biće izvedena 8. juna na matičnoj sceni u Nikšiću. Nakon toga, predstava odlazi na dvodnevnu mini-turneju, tokom koje će se igrati: 9. juna u Narodnom pozorištu Istočno Sarajevo i 10. juna u Kulturnom centru Trebinje.
U bioskop Cinema 213 ove sedmice stižu četiri nova filma - akcija, triler “Balerina”, komedija “Feničanska šema”, drama “Životinja” i akcija “Kako da dresirate svog zmaja”.