Brokeru zadržavanje zbog neovlaštene prodaje akcija

sudovi.me
- Autor onogost.me
- 16.02.2022. u 10:08
Osnovno državno tužilaštvo u Nikšiću donijelo je rješenje o zadržavanju M.Ž, brokera u "NK Brokeru" i podnio predlog Osnovnom sudu u našem gradu za određivanje pritvora.
M.Ž. je danas saslušan u Osnovnom državnom tužilaštvu u Nikšiću “zbog osnovane sumnje da je u dužem vremenskom periodu bez ovlaštenja prodavao akcije više klijenata na koji način je pribavio protivpravnu imovinsku korist i da je na taj način izvršio produženo krivično djelo zloupotreba položaja u privrednom poslovanju”.
Izvor: rtcg.me
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Policijski službenici Sektora granične policije su tokom pretresa na dvije lokacije u Nikšiću oduzeli vatreno oružje i municiju.
- 0
- Društvo
- u
Fondacija Mentorium povodom Međunarodnog dana djece, koji se širom svijeta obilježava 1. juna skrenula je pažnju javnosti na važnost zaštite prava svakog djeteta, posebno djece bez adekvatnog roditeljskog staranja i djece sa smetnjama u razvoju.
- 0
- Društvo
- u
Poslanica URE u Skupštini Crne Gore Ana Novaković Đurović, šef medijskog tima URE Boško Laketić, ekološka aktivistkinja Andrijana Mićanović iz GI "Spasimo Komarnicu" zajedno su sa poslanikom Evropskog parlamenta i predsjedavajućim POSP-a Tomasom Vajsom obišli Komarnicu.
- 1
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari