Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Nova EPCG mobilna aplikacija: Uvid u brojilo, pregled računa i njihovo plaćanje

  • Autor onogost.me
  • 25.05.2022. u 09:48

Elektroprivreda Crne Gore objavila je novu mobilnu aplikaciju, putem koje korisnici mogu ostvariti uvid u stanje za svako registrovano brojilo, pregledati i preuzeti posljednjih 13 mjesečnih računa, vidjeti grafički prikaz potrošnje za posljednjih 13 računa, platiti posljednji račun ili željeni iznos, pregledati korisničke servise, izračunati potrošnju, vidjeti novosti, vidjeti listu lokacija lokalnih jedinica Snabdijevanja i poslovnica u Crnoj Gori, pozvati Call centar.

“Mobilnu aplikaciju EPCG moguće je preuzeti besplatno putem AppStore ili Google Play Store digitalnih servisa, a da bi je mogao koristiti, korisnik treba da posjeduje „pametni“ telefon sa operativnim sistemom Android (minimalno 5.0) ili operativnim sistemom iOS (minimalno verzija 11.0) ili tablet uređajem sa jednim od dva navedena operativna sistema”, saopšteno je iz EPCG.

Korisnicima koji su preuzeli raniju aplikaciju, nova verzija će biti ponuđena kao njen update (nadogradnja).

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

EPCG Željezara Nikšić je u 2025. godini, kako procjenjuju u menadžmentu, ostvarila bruto dobit od 840.000 eura. Predsjednik Sindikata, Ivan Vujović, kaže da je ovo najbolji odgvor svima onima koji su tvrdili da je kupljen "gubitaš".
Predsjednik Odbora direktora Milutin Đukanović i izvršni direktor EPCG Zdravko Dragaš učestvovali su na 41. Međunarodnom savetovanju „Energetika 2026“, koje se od 15. do 18. aprila održava na Zlatiboru, gdje su predstavnici kompanije predstavili ključne pravce razvoja, sa fokusom na ubrzanu energetsku tranziciju, nove investicije i jačanje regionalne saradnje.
-->